O firmie

Zaufanie budowane latami

Działalność nasza oparta jest na całkowitej dyskrecji i zaufaniu

Kim jesteśmy

Jesteśmy po to, aby pomagać ludziom w różnych aspektach życia codziennego zarówno osobistego jak i zawodowego. Nasi detektywi to zespół kobiet i mężczyzn z wielkim doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem w każdą nawet z pozoru błahą sprawę.

Jesteśmy aby pomagać.

Nasze standardy

Stały kontakt z naszymi klientami, wspieranie ich psychologicznie w trakcie realizacji zlecenia jak i po jego zakończeniu są naszymi standardami. Opieramy swoją pracę na lojalności, empatii i wyjątkowości w podejściu do każdego klienta. Uczciwość i pomoc każdemu kto zgłosi się do nas prześwieca całemu zespołowi.

Co nas wyróżnia

Kilka liczb o nas

Najważniejsze z liczb, które opisują naszą działalność

5
lat działalności
100
zadowolonych klientów
1 h
praca przez całą dobę
0 M+
przejechanych kilometrów

Nasze atuty

01.

Doświadczenie

W sposób profesjonalny świadczymy usługi w szerokim zakresie, zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Mamy kompetencje w obszarze technika i taktyka śledcza, informatyka, wykrywanie podsłuchów, odzyskiwanie danych z telefonów i laptopów.

02.

Dyskrecja

Gwarantujemy najwyższy poziom dyskrecji. Zaufanie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego tajemnicę państwa jak i ochronę danych osobowych strzeżemy z największą starannością. Osoby, które zwracają się do nas z swoimi problemami zawsze mogą liczyć na zrozumienie i empatię.

03.

Dokładność

Bardzo duża dokładność i precyzja w działaniu, potwierdzona skutecznością zleceń to domena naszej firmy. Wiedza i ogromne doświadczenie naszych pracowników, poparte rzetelnością w działaniu składają się na sukces w realizacji zlecenia.

04.

Determinacja

Podejmujemy się realizacji spraw trudnych czy wręcz niemożliwych dla innych agencji detektywistycznych. Upór i determinacja skłaniają nas do wysiłku, aby klienci naszej agencji czuli się w pełni usatysfakcjonowani z wyników naszej pracy.

05.

Dostępność

Wykonujemy usługi na terenie całej Polski jak i też poza jej granicami. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.